پلت فرم جهانی SUBARU یک سکوی نسل بعدی است که با استفاده از تمام دانش و دانش فنی که SUBARU طی سالهای متمادی به دست آورد ، توسعه یافته است. این فن آوری جدید روشی است برای "تجربه سرگرم کننده رانندگی بدون در نظر گرفتن جاده ها و شرایط آب و هوایی برای همه مسافران" و همچنین راه حلی است که ما با در نظر گرفتن دقیق همه حواس انسان و با فلسفه اتومبیل به ما رسیده ایم. پلت فرم جهانی SUBARU "لذت بردن و صلح ذهن" را با ارزش تجاری SUBARU تقویت می کند ، به این ترتیب به مسافران این امکان را می دهد که از یک زندگی غنی سازی خودرو لذت ببرند.

 

 

بستر جهانی سوبارو (SGP) سکوی اساسی است که نسل بعدی وسایل نقلیه سوبارو را پشت سر می گذارد. پیشرفت های SGP در سراسر شاسی - استحکام بالاتر ، استحکام بالاتر ، وزن سبک تر ، مقاومت در برابر چرخش بهتر و فرمان پاسخگو - به ویژه از این سیستم های ایمنی بهره مند می شوند. این آینده سوبارو است و لذت و آرامش بیشتری را برای همه رانندگان و مسافران به ارمغان می آورد.

 

لذت رانندگی

 

 

هندلینگ با مسئولیت پذیری بیشتر به راننده امکان می دهد ماشین را طبق برنامه ریزی شده هدایت کند تا اطمینان به دست آورد. بهبود در استحکام شاسی ، تعلیق و تثبیت کننده به طور موثر شوک های جاده را جذب می کند و سطوح ناهموار را پنهان می کند و باعث راحتی بیشتر و خستگی کمتری در سواری های طولانی می شود. نتیجه این است که اتومبیل ایمن تر و سرگرم کننده تر است.

 

کابین راحت

 

 

ارتعاشات ناخوشایند و یا سر و صدای ناخوشایند به حداقل رسیده است تا اطمینان حاصل شود که همه مسافران از اتومبیل سواری و مکالمه در اتومبیل لذت می برند. پیشرفت سیستم تعلیق و شاسی بسیار سفت و سخت باعث می شود فضای داخلی کابین راحت برای همه باشد. بستر جهانی سوبارو (SGP) لذت و آرامش خاطر را برای همه رانندگان و مسافران فراهم می کند.

TPL_BACKTOTOP